Stran se osveži čez 50 sekund.
28. memorial DEJANA GRDENA
Izločilni boj | Skupine
1. SKUPINA (PETEK, 17:00) - 1 naprej
1.mesto: Picerija Cassamia
4 točk
2.mesto: Gostišče Peterka
4 točk
3.mesto: Vamos
0 točk
Gostišče Peterka - Picerija Cassamia
1:1
Picerija Cassamia - Vamos
1:0
Vamos - Gostišče Peterka
3:4
2. SKUPINA (PETEK, 19:00) - 1 naprej
1.mesto: Antimon 2
4 točk
2.mesto: Trgovina Fenomen
4 točk
3.mesto: Valencia
0 točk
Trgovina Fenomen - Valencia
3:0
Valencia - Antimon 2
0:3
Antimon 2 - Trgovina Fenomen
0:0
3. SKUPINA (PETEK, 21:00) - 2 naprej
1.mesto: ND Team
4 točk
2.mesto: Gamsi
2 točk
3.mesto: Arol d.o.o.
1 točk
Gamsi - ND Team
1:1
ND Team - Arol d.o.o.
2:0
Arol d.o.o. - Gamsi
2:2
4. SKUPINA (PETEK, 23:00) - 2 naprej
1.mesto: Kovinarstvo Plank
6 točk
2.mesto: ŠD Tirna
3 točk
3.mesto: Alfa Samci
0 točk
Kovinarstvo Plank - Alfa Samci
3:0
Alfa Samci - ŠD Tirna
0:4
ŠD Tirna - Kovinarstvo Plank
1:5
5. SKUPINA (SOBOTA, 9:00) - 1 naprej
1.mesto: Gas Bar
6 točk
2.mesto: Red Star
3 točk
3.mesto: Young Boys
0 točk
Red Star - Young Boys
3:0
Young Boys - Gas Bar
2:3
Gas Bar - Red Star
4:1
6. SKUPINA (SOBOTA, 14:15) - 1 naprej
1.mesto: KMN Juventus
6 točk
2.mesto: Skodelica Kave
3 točk
3.mesto: ŠD Podkum
0 točk
KMN Juventus - ŠD Podkum
7:2
ŠD Podkum - Skodelica Kave
1:3
Skodelica Kave - KMN Juventus
0:4
7. SKUPINA (SOBOTA, 12:30) - 1 naprej
1.mesto: Omiš/Gostilna Ribnik
4 točk
2.mesto: ŠD Škafarji
2 točk
3.mesto: Samba
1 točk
Omiš/Gostilna Ribnik - ŠD Škafarji
1:1
ŠD Škafarji - Samba
0:0
Samba - Omiš/Gostilna Ribnik
0:7
8. SKUPINA (SOBOTA, 10:45) - 2 naprej
1.mesto: Lah presenetimo
6 točk
2.mesto: FC Tulipani
1 točk
3.mesto: Gostišče pri Vidrgarju
1 točk
Gostišče pri Vidrgarju - FC Tulipani
2:2
FC Tulipani - Lah presenetimo
2:3
Lah presenetimo - Gostišče pri Vidrgarju
2:0
9. SKUPINA (SOBOTA, 21:15) - 2 naprej
1.mesto: Avto ARTA
7 točk
2.mesto: Selecao
6 točk
3.mesto: Zvezda
4 točk
4.mesto: AS Bau
0 točk
AS Bau - Selecao
2:4
Avto ARTA - Zvezda
2:2
Zvezda - AS Bau
6:2
Selecao - Avto ARTA
1:2
Zvezda - Selecao
2:3
Avto ARTA - AS Bau
3:0
10. SKUPINA (SOBOTA, 17:45) - 1 naprej
1.mesto: ŠD Mlinše
6 točk
2.mesto: Tajkuni
3 točk
3.mesto: Mlinše Junior
0 točk
ŠD Mlinše - Tajkuni
3:1
Tajkuni - Mlinše Junior
5:2
Mlinše Junior - ŠD Mlinše
0:6
11. SKUPINA (SOBOTA, 19:30) - 1 naprej
1.mesto: Amater
4 točk
2.mesto: ŠD Prapreče
2 točk
3.mesto: Irko Team
1 točk
Amater - Irko Team
2:1
Irko Team - ŠD Prapreče
4:4
ŠD Prapreče - Amater
1:1
12. SKUPINA (SOBOTA, 16:00) - 1 naprej
1.mesto: Okrepčevalnica Gasilček
4 točk
2.mesto: Antimon 1
4 točk
3.mesto: Fiko team
0 točk
Antimon 1 - Okrepčevalnica Gasilček
1:1
Okrepčevalnica Gasilček - Fiko team
1:0
Fiko team - Antimon 1
1:4