Kronika zmagovalcev

Leta 2015 | 45 ekip | Nagradni sklad: 1500€

Zmagovalne ekipe:
1. KMN Juventus
2. Krovstvo in kleparstvo ŽLOTA
3. BAR Lavie
4. ŠK Groš

Najboljši posamezniki:
Igralec: Jaka Bizjak
Strelec: Kristjan Čož
Vratar: Fanes Durgutović

Leta 2014 | 34 ekip | Nagradni sklad: 1000€

Zmagovalne ekipe:
1. ŠD Mlinše/Bar pod kozolcem
2. Tele team
3. KMN Juventus
4. Picerija Dimnik

Najboljši posamezniki:
Igralec: Močnik Guna Janez
Strelec: Močnik Guna Janez
Vratar: Trdin Borut

Leta 2013 | 33 ekip | Nagradni sklad: 1000€

Zmagovalne ekipe:
1. Šipca okna – vrata
2. Bar Slavi – Tref
3. Šumer
4. ŠD Mlinše/Bar pod kozolcem

Najboljši posamezniki:
Igralec: Petrović Dragan
Strelec: Petrović Dragan
Vratar: Džekovič Marko

Leta 2012 | 33 ekip | Nagradni sklad: 1000€

Zmagovalne ekipe:
1. Bar Slavi – Tref
2. KMN Juventus
3. Uličarji
4. ŠD Mlinše/Bar pod kozolcem

Najboljši posamezniki:
Igralec: Vozelj Nejc
Strelec: Džombić Danijel
Vratar: Joldić Mirnes

Leta 2011 | 35 ekip | Nagradni sklad: 1000€

Zmagovalne ekipe:
1. Šumer
2. Termit
3. KMN Juventus
4. Potepuhi

Najboljši posamezniki:
Igralec: Mešanovič Denis
Strelec: Matić
Vratar: Alić

Leta 2010 | 38 ekip | Nagradni sklad: 800€

Zmagovalne ekipe:
1. ŠD Čolnišče
2. Termit
3. Pekarna Lenići
4. ŠD Mlinše

Najboljši posamezniki:
Igralec: Žalac Mišel
Strelec: Žalac Mišel
Vratar: Relič Primož

Leta 2009 | 37 ekip | Nagradni sklad: 1000€

Zmagovalne ekipe:
1. Pekarna Lenići
2. Poker pro team
3. ŠD Čolnišče
4. Ambrož team

Najboljši posamezniki:
Igralec: Kuborić Jasmin
Strelec: Dedić Elemedin
Vratar: Matanović Igor

Leta 2008 | 48 ekip | Nagradni sklad: 800€

Zmagovalne ekipe:
1. Bautim
2. Pekarna Lenići
3. Bar Slavi – Tref
4. ŠD Mlinše

Najboljši posamezniki:
Igralec: Bratić Dalibor
Strelec: Vozelj Nejc
Vratar: Siarić Adis

Leta 2007 | 43 ekip | Nagradni sklad: 800€

Zmagovalne ekipe:
1. Picerija Kukuca
2. Avtocenter Molos
3. Juventus
4. ŠD Čolnišče

Najboljši posamezniki:
Igralec: Veladžić Semir
Strelec: Razboršek Zvone
Vratar: Matanović Igor

Leta 2006 | 37 ekip | Nagradni sklad: 180,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. Domača pekarna Jurček
2. ŠD Čolnišče
3. KMN Juventus
4. ŠD Mlinše

Najboljši posamezniki:
Igralec: Ignjatović Sašo
Strelec: Smrkolj Alojz
Vratar: Relič Primož

Leta 2005 | 44 ekip | Nagradni sklad: 180,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. MR projekt
2. ŠD Mlinše
3. ŠD Čolnišče
4. Vrtačnik Viganj Omiš

Najboljši posamezniki:
Igralec: Kranjc Anže
Strelec: Bajamić Mladen
Vratar: Klopčič Miha

Leta 2004 | 42 ekip | Nagradni sklad: 180,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. Trgotrans
2. Pizzeria FOCULUS
3. CR bar
4. ŠD Podkum

Najboljši posamezniki:
Igralec: Sotenšek Jani
Strelec: Plišič Igor
Vratar: Anželj Robi

Leta 2003 | 39 ekip | Nagradni sklad: 210,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. Pekarna Lenići
2. Bali
3. Mexico asist
4. Young boys

Najboljši posamezniki:
Igralec: Haler Igor
Strelec: Kurtić Nenad
Vratar: Malić Radenko

Leta 2002 | 32 ekip | Nagradni sklad: 140,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. Pekarna Lenići
2. Sodniki Zasavja
3. ŠD Mlinše
4. Carli Velenje

Najboljši posamezniki:
Igralec: Fazlić Mersudin
Strelec: Rusmir Rade
Vratar: Bantan Danilo

Leta 2001 | 27 ekip | Nagradni sklad: 120,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. MALES Velenje
2. Salomonov oglasnik
3. Bistro Slavi
4. NK Dob

Najboljši posamezniki:
Igralec: Brečko Slavči
Strelec: Vidic Domen
Vratar: Medija Uroš

Leta 2000 | 27 ekip | Nagradni sklad: 120,000 SIT

Zmagovalne ekipe:
1. NK Dob
2. Planinski dom Sv.Gora
3. MERLI Zagorje
4. ŠD Čolnišče

Najboljši posamezniki:
Igralec: Birjukov Darko
Strelec: Guna Branko
Vratar: Odlazek Miran